BetX oferta Polskiego bukmachera

BetX to kolejny nowy bukmacher świadczący usługi w zakładach sportowych. Firma uzyskała licencję Ministerstwa Finansów w 2018 roku, a strona internetowa wystartowała w maju 2020 roku. Tym samym BetX stał się jednym z ponad 15 legalnych bukmacherów w naszym kraju. Mimo krótkiej obecności na rynku przedsiębiorstwo bukmacherskie zebrało już mnóstwo pozytywnych opinii nowych i stałych klientów. Nie jest to dla nas dużym zaskoczeniem, ponieważ oferta i bonusy robią ogromne wrażenie i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

BETX – OFERTA PRZEDMECZOWA

Opis całej oferty zaczniemy oczywiście od spotkań przedmeczowych, które najczęściej wpadają na nasze kupony. BetX pod tym względem nie odbiega niczym od swoich największych konkurentów. Po wejściu na oficjalną stronę u góry mamy do wyboru wszystkie potrzebne zakładki, a w nich „Zakłady sportowe”. To właśnie tutaj dostajemy dostęp do oferty przedmeczowej. Po lewej stronie możemy wybrać dyscypliny rozgrywane dzisiejszego dnia, w ciągu 3 dni i w ciągu tygodnia. Dzięki temu obstawiający może wybierać interesujące go spotkania ze sporym wyprzedzeniem. Po kliknięciu opcji „Kompletna” wyświetlą się poniżej wszystkie obecnie dostępne do gry sporty. Jest w czym wybierać, ponieważ bukmacher BetX cały czas poszerza ją o kolejne dyscypliny. W momencie pisania tego artykułu mogliśmy typować ponad 30 dyscyplin. Poza oczywistościami jak piłka nożna, hokej, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka i piłka ręczna można sprawdzać swoje umiejętności typerskie w mniej popularnych dyscyplinach i ligach.

Pozostałe sporty to boks, MMA, dart, futbol amerykański, futbol australijski, rugby, baseball, krykiet, sporty motorowe, siatkówka plażowa, badminton, golf, piłka wodna, gimnastyka, hokej na trawie, pesapallo, kolarstwo, lekkoatletyka, skoki narciarskie i inne sporty zimowe, szermierka, wrestling i tenis stołowy. Imponująca jest także liczba rynków. W piłce nożnej na najważniejsze ligi i turnieje BetX przygotował ponad 350 zdarzeń. Pod tym względem omawiany bukmacher plasuje się w ścisłej czołówce. Warto też dodać trochę o udogodnieniach takich jak zakładka „Wyniki”, w której sprawdzimy archiwalne rezultaty z różnych dyscyplin i zakładka „Statystyki”. Jest to bardzo przydatne narzędzie dla osób, które nie typują na ślepo i mocno przykładają się do analizowania swoich wybranych typów. BetX posiada bazę praktycznie większości dyscyplin i lig.

BETX – OFERTA ZAKŁADÓW NA ŻYWO

Kolejna oferta do sprawdzenia to zakłady live. Bardzo popularny temat, a oferta musi przyciągać uwagę klientów, którzy lubią tego typu obstawianie wydarzeń sportowych. Podobnie jak wcześniej wchodzimy w zakładkę „Zakłady na żywo”, a z lewej strony mamy do wyboru dostępne dyscypliny. BetX zaopatrzył się w intuicyjny system match tracker, który przekazuje nam informacje na temat spotkania na miniaturowym boisku.

Dodatkowo możemy sprawdzać statystyki, mecze H2H, tabelę, składy i tekstowe opisy sytuacji w meczu. Jedynym minusem jest brak opcji live streamingu, jednak mamy nadzieję, że w przyszłości bukmacherowi uda się uzyskać specjalne licencje na transmitowanie spotkań.

BETX – BONUSY

BetX po wystartowaniu swojej strony zaszokował mnóstwo ludzi w świecie bukmacherki, dając nowym użytkownikom bonus powitalny do 7777 PLN! Jest to bezkonkurencyjnie największy bonus na polskim rynku, jaki kiedykolwiek powstał. Podczas dokonywania pierwszej wpłaty za pomocą Blika, DotPay, karty VISA/Mastercard lub systemu Przelewy24 bukmacher podwoi naszą stawkę. Minimalny depozyt wynosi zaledwie 10 zł, a na wykorzystanie go mamy 30 dni od zarejestrowania konta. Niestety duży bonus od wpłaty wymaga aż 8 obrotów na kuponach z 4 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.44 i kursem każdego zdarzenia minimum 1.25.

Na szczęście firma zadbała o klientów i umożliwiła ciekawą opcję wypłaty bonusu w czterech częściach. Do uzyskania każdego kroku potrzebujemy 25% całkowitego obrotu. Dla przykładu wpłacamy 200 zł depozytu i otrzymujemy 200 zł bonusu. Następnie musimy dokonać obrotu na kwotę 800 zł. Po spełnieniu warunku 1/4 obrotu, co w tym wypadku wynosi 200 zł, 25% zostanie dodane na konto główne (50 zł).

Drugi bonus to klasyczny freebet betx w wysokości 50 zł. Po zarejestrowaniu konta wpłacamy swój pierwszy depozyt (minimum 10 zł), a następnie obracamy pełną kwotę jeden raz. Po tym zabiegu na nasze konto trafi kwota o równowartości wpłaconego depozytu (maksymalnie 50 zł). Otrzymany bonus wymaga jednego obrotu z kursem minimalnym nie mniejszym niż 2.00. Na obrót jest tylko 14 dni!

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img
Poprzedni artykułNajlepsi bukmacherzy na świecie
Następny artykułPoradnik bukmacherski

Najlepsi bukmacherzy