Co przygotował dla swoich graczy na 2022 rok bukmacher Betclic?

Co przygotował dla swoich graczy na 2022 rok bukmacher Betclic?

Czym wyróżnia się na tle innych podmiotów hazardowych właśnie ta firma bukmacherska? Czy Betclic jest w ogóle legalny? Tak naprawdę to pytanie należy sobie zadać jeszcze przed zarejestrowaniem konta. Czy oferta tego podmiotu hazardowego jest hojna? Dowiedz się o wszystkich najważniejszych kwestiach.

To legalna firma bukmacherska

Betclic to podmiot hazardowy, który przechodził przez rozmaite etapy. Jeszcze kilka lat temu właśnie ta firma bukmacherska działała niestety nie do końca legalnie. Chodzi o to, że nie odprowadzała ona należnych podatków do Skarbu Państwa. Potem przyszła rewolucja na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Sprawa dotyczy Ustawy Hazardowej. Teraz wszyscy najlepsi bukmacherzy w Polsce (i nie tylko) doskonale wiedzą, jakie są warunki, aby działać zgodnie z przepisami. Zasady są co prawda dość restrykcyjne, aczkolwiek wymagania dla każdego są takie same. Po wprowadzeniu Ustawy Hazardowej w życie (miało to miejsce na początku lipca 2017 roku) Betclic na moment wycofał się z naszego rynku. Na szczęście nie był to zbyt długi okres. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska wróciła. Już jako legalny operatów na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Teraz zatem nie trzeba mieć, co do tej sprawy, absolutnie żadnych wątpliwości. Jak założysz konto w Betclic, to będziesz mógł swobodnie inwestować oraz realizować transakcje finansowe itd.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Możesz zainkasować zakład bez ryzyka do 200 PLN

Na co może liczyć dosłownie każdy pełnoletni Klient tego podmiotu hazardowego? Na pewno oferta powitalna jest bardzo godna. Najpierw warto przypomnieć, że możesz obstawiać w tym podmiocie hazardowym na dwa główne sposoby. Pierwszy z nich to typowanie ze swojego konta. Poza tym do wyboru masz aplikację. Coraz więcej ludzi korzysta zaś z tego narzędzia. Nie masz tak naprawdę zielonego pojęcia, jak aplikacja Betclic powinna być zainstalowana? Nie ma tutaj nic trudnego. Trzeba ją wpierw pobrać, a dopiero potem zainstalować. Postępuj zgodnie z poleceniami, które wyświetlają się na ekranie Twojego telefonu komórkowego. Tak naprawdę większość odbywa się bez Twojego udziału. Jest to proste, intuicyjne oraz darmowe. Przejdźmy do oferty powitalnej. Możesz aktualnie zainkasować freebet do 200 PLN. Jakie są najważniejsze zasady? W pierwszej kolejności należy w ogóle założyć swoje konto. Następnie trzeba wpłacić depozyt oraz obstawić swój premierowy zakład. Jak uda Ci się przewidzieć wyniki, to super. Kasa jest Twoja. W przeciwnym razie firma bukmacherska Betclic oferuje Ci zwrot do 200 PLN w postaci freebetów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betclic to sponsor Fame MMA

W tym podmiocie hazardowym możesz obstawiać rozmaite wydarzenia. Nie tylko chodzi o najbardziej popularne sporty. Do gry jest także np. Fame MMA. Warto wiedzieć, że Betclic to zaś jeden z głównych sponsorów (a jedyny z branży bukmacherskiej) tej federacji. Należy dodać, że niedługo, bo 26 marca 2022 roku, odbędzie się kolejna (już XIII) gala spod tego szyldu. Jeśli chcesz obstawić walki, to możesz to zrobić jedynie w Betclic.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy