Czy Betclic to bukmacher, u którego opłaca się obstawiać na duże stawki?

Zakłady bukmacherskie cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Wiele osób słysząc o niesamowicie dużych wygranych w naszym kraju, również decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem zakładów. W dzisiejszym artykule dokładnie przyjrzymy się ofercie jednego z najpopularniejszych bukmacherów. Mowa tutaj oczywiście o bukmacherze Betclic. Czy jest to firma, która cieszy się dużym uznaniem wśród graczy? Czy warto się w niej rejestrować? Na wszystkie powyższe pytania odpowiadamy w dzisiejszym artykule. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zacząć zarabiać na zakładach bukmacherskich.

betclic Polska bonus bez depozytu
Legalny bukmacher Betclic Polska – Oferta zakładów online

Betclic – czy jest to legalny bukmacher?

Bardzo wiele osób przed rozpoczęciem obstawiania zakładów u poszczególnych bukmacherów chce upewnić się, czy dane przedsiębiorstwo oferujące zakłady wzajemne działa zgodnie z przepisami polskiego prawa. Dla fanów bukmachera Betclic mamy bardzo dobrą wiadomość. Firmie tej udało się 26 września 2018 roku uzyskać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów, jednak dopiero w lipcu 2019 uruchomiono jej stronę z ofertą. Firma bukmacherska Betclic należy do bardzo potężnego konsorcjum hazardowego, dzięki czemu nie trzeba się obawiać korzystając z usług Betclic. Betclic jest dzisiaj w pełni legalną firmą bukmacherską, z której usług można korzystać bez jakichkolwiek wątpliwości. 

Czy strona internetowa Betclic jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań graczy? 

Strona internetowa bukmachera pełni niezwykle istotną rolę. Jest to swego rodzaju wizytówka, która w dużym stopniu decyduje o tym, czy dany internauta zdecyduje się na skorzystanie z usług konkretnego podmiotu, czy też wręcz przeciwnie. Betclic posiada stroną internetową, która bardzo mocno przypomina tę sprzed kilku lat (z czasów przed wejściem ustawy antyhazardowej o zaostrzonym rygorze). Taka decyzja szefostwa Betclic była bardzo dobrym posunięciem, ponieważ dzięki temu starzy gracze Betclic pamiętający tego bukmachera sprzed kilku lat, z dużym sentymentem będą patrzyli na jego witrynę. A to w konsekwencji może przekonać dużą część z nich do tego, aby założyć swoje konto ponownie. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Układ strony głównej bukmachera Betclic nie różni się znacząco od schematów, które na swoich stronach wdrażają pozostałe firmy bukmacherskiej. Po lewej stronie ekranu znajdziemy zatem dokładny opis dostępnych dyscyplin sportowych, które można obstawiać o dowolnie wybranej porze dnia lub nocy. Z prawej strony jest z kolei pusty kupon, który jest gotowy do obstawienia. Po środku jest z kolei baner, w którym są opisane najważniejsze promocje i oferty dedykowane zarówno nowym, jak i stałym użytkownikom tego popularnego bukmachera. Dominującym kolorem na witrynie bukmachera Betclic jest czerwony. Wszyscy przepytani przez nas eksperci jasno potwierdzili, iż witryna bukmachera Betclic wyróżnia się doskonałą czytelnością, profesjonalizmem oraz jednocześnie jest magnesem na starych użytkowników tego bukmachera. Jednym słowem: plusy przeważają nad minusami! 

betclic bonus cashback 550
Betclic Polska – kod promocyjny na cashback 550 PLN

Betclic Polska – oferta bukmachera

Każdy bukmacher, aby przyciągnąć do siebie jak najszersze grono graczy, musi również zainwestować w jak najlepszą ofertę. Jest to jeden z najważniejszych elementów decydujących o tym, czy bukmacherowi uda się pozyskać jak najwięcej użytkowników, czy też wręcz przeciwnie. Najbardziej wyróżniającym się elementem oferty bukmachera Betclic jest ilość dyscyplin. W Betclic możemy znaleźć bowiem przeszło 40 dyscyplin – wśród nich są także te mniej spotykane, takie jak biathlon czy żeglarstwo. Ponadto są tutaj także oczywiście największe ligi piłki nożnej oraz koszykówki i turnieje tenisowe. 

Najwięcej zakładów w Betclic można oczywiście znaleźć na piłkę nożną – jest to oczywiście standard, który występuje także u innych bukmacherów. Jest to związane z tym, iż jest to tak naprawdę najpopularniejszy sport na całym świecie. A jak wyglądają ligi w Betclic? Bardzo dobrze. W większości przypadków można znaleźć zakłady na trzy bądź cztery najlepsze ligi w danym kraju. Poważnym minusem oferty bukmachera Betclic jest jednak fakt, iż jest tutaj mała ilość mniejszych polskich lig. Fanom piłki nożnej z pewnością się to nie spodoba. 

Czy w Betclic można znaleźć zakłady na e-sport?

Zakłady na e-sport z roku na rok zdobywają coraz szersze grono zwolenników. Czy u bukmachera Betclic można obstawiać ten rodzaj zakładów? Okazuje się, że tak. Wśród dostępnych tytułów można znaleźć chociażby CS Go, Overwatch czy też League of Legends. Nie jest to może dużo ale liczą się głównie kursy, a w Betclic kursy na e-sport są bardzo dobre, więc jeśli ktoś dobrze obstawia zakłady esportowe to ten bukmacher zaoferuje mu atrakcyjne kursy z tej kategorii.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

Betclic – sporty wirtualne

W tej chwili w Betclic nie ma jeszcze dostępnych sportów wirtualnych. Być może zmieni się to w najbliższym czasie. Sporty wirtualne u bukmacherów są nowością ale stały się od razu bardzo popularne, dlatego kwestią czasu jest, kiedy bukmacher Betclic włączy do swojej oferty właśnie zakłady ze sportów wirtualnych.

Betclic opinie zawodowych typerów

Betclic opinie wśród graczy ma naprawdę znakomite. Fani zakładów bukmacherskich podkreślają, iż jest to jeden z najlepszych bukmacherów na całym polskim rynku zakładów wzajemnych. Podkreślają oni, iż bukmacher posiada bardzo dużą liczbę zakładów na rozmaite sporty, przeprowadza ciekawe akcje promocyjne, a strona internetowa jest dopasowana do potrzeb wszystkich graczy.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy