Dlaczego bukmacherzy odchodzą od naziemnych punktów?

Dlaczego bukmacherzy odchodzą od naziemnych punktów?

Dużo osób debatuje nad tym właśnie zagadnieniem. Masz podobnie? Nietrudno jest zaobserwować, że na terenie naszego kraju działa coraz mniej podmiotów hazardowych w trybie stacjonarnym. Dlaczego np. Totolotek kilka lat temu zamknął bezpowrotnie wszystkie swoje lokale naziemne? Co powoduje, że inne firmy bukmacherskie podążają tą samą ścieżką?

Jest to dla nich coraz mniej rentowne…

Jak nie wiadomo, o co do końca chodzi, to chodzi o pieniądze. Nie inaczej jest oczywiście także i w tym przypadku. Statystyki wyraźnie pokazują, że coraz więcej graczy zainteresowanych na co dzień zakładami bukmacherskimi decyduje się na obstawianie przez sieć. Zaraz dowiesz się więcej faktów odnośnie tego zagadnienia. Oczywiście, są cały czas osoby, którym przydaje się pełna lista stacjonarnych bukmacherów. Z roku na rok kalendarzowy takich ludzi jest jednak coraz mniej. Nie zapowiada się natomiast na to, by miało się to zmienić. Dla włodarzy stacjonarnych podmiotów sytuacja jest jasna. Liczy się przede wszystkim zysk. A niektóre punkty naziemne, najzwyczajniej w świecie, nie są po prostu odpowiednio rentowne. Warto zaznaczyć, że takie lokale muszą być wynajmowane. Szczególnie w większych miastach miesięczne koszty są spore – z tego tytułu. Poza tym trzeba zatrudnić minimum jednego pracownika (czasami nawet dwóch). A liczba graczy spada. Kalkulacja w wielu przypadkach jest zatem prosta. Chodzi o to, że niektórych punktów nie opłaca się dalej prowadzić. Właśnie przede wszystkim dlatego sporo podmiotów hazardowych zamyka swoje oddziały stacjonarne.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Coraz więcej Polaków decyduje się na obstawianie online ze względu na hojne bonusy

Z jakich głównych powodów ludzie chętnie decydują się na granie przez sieć? Polacy odchodzą od obstawiania w punktach stacjonarnych, ponieważ mają świadomość, że gra w sieci jest komfortowa oraz szybka. Poza tym można liczyć na wiele bonusów. Obecnie masz już konto? Nie możesz jednak na nie wejść? Jest bowiem problem z logowaniem do Betclic? Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie. Kłopot może dotyczyć tego, że na chwilę strona tego podmiotu hazardowego się zawiesiła. Ewentualnie problem leży po Twojej stronie. Chodzi np. o brak internetu, czy usterkę komputera. Nie wspominamy zaś o tej firmie hazardowej przypadkowo. Warto zaznaczyć, że jest ona profesjonalna, legalna oraz hojna. Osoby, które nigdy nie miały tam konta online, powinny się zdecydować. W końcu można zainkasować nawet 200 PLN zwrotu (minus podatek). Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Chodzi nie tylko o same bonusy

Co jeszcze przekonuje Polaków do obstawiania przez sieć? Dlaczego na terenie naszego kraju jest coraz mniej punktów stacjonarnych? Ludzie dostrzegają, że taka forma obstawiania jest najzwyczajniej w świecie bardziej komfortowa. W końcu można swobodnie grać nawet z własnego domu lub mieszkania… O dowolnej porze dnia i nocy. Ma to zaś bardzo duże znaczenie (np. dla osób, które lubią obstawiać NBA w trybie live itp.).

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy