Dlaczego płatne typy bukmacherskie to duże ryzyko?

Gracze mogą obstawiać nie tylko własnoręcznie przeanalizowane kupony. Mają okazję zdecydować się też na płatne typy bukmacherskie. Czasami wychodzą na tym bardzo dobrze. Pamiętaj jednak, że to ogólnie duże ryzyko. Dlaczego? Jak nie dać się nabrać naciągaczom? Co zrobić, aby dokładnie zweryfikować konkretnego typera?

płatne typy bukmacherskie vip
Czy płatne typy bukmacherskie to oszustwo?

Płatne typy? Uwaga: Nie brakuje oszustów!

Ze względu na to, że zakłady bukmacherskie są tak popularne na terenie naszego kraju, jest w tym świecie coraz więcej oszustów. Powstają np. rozmaite strony internetowe oferujące płatne typy. Niestety, duża część z nich to po prostu mało znaczące witryny online. Należy mieć tego świadomość. Często osoby początkujące są zafascynowane uzyskiwanymi tam wynikami. Niektórzy oszuści mają jednak swoje sposoby, żeby zbudować bogatą historię typów, która jest niestety… fałszywa.

Pokazują, że potrafią trafiać kupony z bardzo wysokimi kursami. Zazwyczaj jednak wszystkie tego typu dowody są spreparowane. Po to, aby nabrać naiwnych i zgarnąć od nich sporo pieniędzy. Najczęściej takie osoby nie mają oczywiście założonej żadnej firmy. Nie przedstawiają się z imienia lub nazwiska. Wszystko jest owiane dużą tajemnicą. Pieniądze są zaś przekazywane np. poprzez portfele internetowe. Im więcej takich nie do końca przejrzystych kwestii, tym Twoja czujność powinna być znacznie większa.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

Jak weryfikować serwisy z płatnymi typami?

Zdecydowałeś się na płatne typy? Zapewne wiesz, że typowanie meczów jest ryzykowne, ale czasami dopisuje szczęście i wygrywamy. Jest oczywiście taka możliwość, aczkolwiek trzeba starannie wybrać na początku serwis, a potem konkretnego typera. Zaraz napiszemy Ci, jak to wszystko powinno wyglądać w praktyce. Wiesz już z poprzedniej części artykułu, że obecnie nie brakuje oszustów. Zdecyduj się zatem wyłącznie na takie strony internetowe z płatnymi typami, które są doświadczone w branży. Najlepiej, aby można było znaleźć na ich temat bardzo dużo informacji. Dobrej jakości strony internetowe są np. polecane na rozmaitych forach bukmacherskich. Bądź bardzo ostrożnie nastawiony do stron, które zostały założone całkowicie za darmo, dodatkowo na mało znanej domenie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najbezpieczniej jest stawiać na strony, które są sprawdzone oraz zweryfikowane. Trzeba również zdecydować się na odpowiedniego typera. W tej sytuacji wybieraj gracza, który ma na swoim koncie minimum kilkaset typów. Najlepiej, aby jego yield był dwucyfrowy lub minimum zbliżony do tej właśnie wartości. Omijaj zaś szerokim łukiem osoby, które mają na swoim koncie jedynie kilka typów. Może będą to potem specjaliści z prawdziwego zdarzenia, ale na ten moment trudno to na 100% stwierdzić.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy