Jak obstawiać mecze przez internet? Poradnik bukmachera

Niemal każdy z nas interesuje się jakimś sportem, czy to go uprawiając, czy też oglądając w telewizji. Coraz więcej osób, zwłaszcza takich, które rzeczywiście uważają się za ekspertów w danej dyscyplinie, właśnie w związku z tym decyduje się na zagłębienie w świat zakładów wzajemnych, zwanych także bukmacherskimi. Co powinno się wiedzieć przy podchodzeniu do tego tematu i jaki bukmacher przez internet powinien być “tym pierwszym”?

obstawianie zakładów przez internet
Jak skutecznie obstawiać mecze przez internet?

O czym powinniśmy wiedzieć przed rozpoczęciem obstawiania?

Zanim jeszcze zaczniemy bawić się w obstawianie przez internet, koniecznie miejmy na uwadze to, że:

  • możemy posiadać konto u kilku różnych bukmacherów – nic nie wiąże nas z jednym bukmacherem i nawet jeśli weryfikacja konta u każdego z nich może nam zająć trochę czasu, możemy posiadać konta u kilku z nich. Ma to zresztą sens, gdyż nie tylko pozwala to zapoznać się z ofertą każdego z nich, ale też skorzystać z bonusu powitalnego oferowanego przez nich;
  • powinniśmy wykorzystywać w pełni ofertę promocyjną każdego bukmachera – jeżeli mamy dostęp do ofert promocyjnych (na przykład darmowych zakładów czy zakładów bez ryzyka), korzystajmy z nich – pozwolą nam się nauczyć więcej mniejszym kosztem;
  • nie możemy poddawać się emocjom – jeżeli podchodzimy do tego wszystkiego w sposób bardziej profesjonalny, omijajmy obstawianie spotkań, w których biorą udział drużyny bliskie naszemu sercu (w tym nasza reprezentacja). Emocje są w stanie zaburzyć logiczne myślenie, a to – wraz z zapoznaniem się ze statystykami i analizą wszystkich drużyn biorących udział w spotkaniu – jest absolutną podstawą;

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

  • nie powinniśmy rozpoczynać od kuponów typu AKO – kupony akumulacyjne dają dużo więcej, to prawda – zawierają jednak kilka spotkań, z których każde musi zakończyć się wygraną, aby kupon dał nam pieniądze; na początku warto jest więc skupić się na pojedynczych kuponach;
  • nie poświęcajmy zbyt dużej kwoty na wybrane zakłady – mówi się, że na jeden zakład powinniśmy poświęcać zaledwie kilka procent naszego całego budżetu – postarajmy się tego przestrzegać, nie stawiając wszystkiego na jednym kartę; nawet najlepsi czasem się mylą, a sport bywa nieprzewidywalny – nie warto ryzykować swojego całego dorobku;
  • stawiajmy tylko na coś z potencjałem – tak zwane “valuebety” stanowią większą część zarobku topowych bukmacherów; jeśli już będziemy na to gotowi, poczytajmy nieco więcej na ich temat i zainteresujmy się wyszukiwaniem tylko takich spotkań, które są w stanie przynieść nam jak najwięcej zarobku, a niekoniecznie cieszą się należytym zainteresowaniem.

Podstawowe pojęcia w świecie bukmacherskim

Jednym z pierwszych terminów, o których usłyszymy po zainteresowaniu się bukmacherów są kursy. Czym tak naprawdę są? Otóż – najprościej rzecz ujmując – wyrażeniem szans, jakie daje bukmacher na wystąpienie danego rezultatu konkretnego zdarzenia. Im większy jest kurs, tym więcej możemy wygrać, ale jednocześnie tym mniejsze jest prawdopodobieństwo nastąpienia wybranego wyniku. Jeżeli zatem drużyna piłkarska San Marino zetrze się w meczu z Niemcami to właśnie ona będzie miała olbrzymi kurs – w przypadku Niemiec będzie on malutki, gdyż ich zwycięstwo będzie praktycznie oczywiste.

betfan bonus bez depozytu
Betfan darmowy bonus + obstawianie bez podatku od gier

Kolejną podstawą, jeżeli chodzi o pojęcia bukmacherskie jest obrót, którym operuje się w przypadku pozyskiwania darmowych środków, na przykład z bonusów firm bukmacherskich. Obrót to ilość pieniędzy, jaką musimy wydać zanim będziemy w stanie przenieść środki z konta bonusowego na główne. Jeżeli więc dostaniemy 1000 złotych na konto bonusowe i będziemy musieli dokonać czterokrotnego obrotu tej kwoty, będziemy musieli wydać 4000 złotych (z tego tysiąca – konieczne więc będzie… wygrywanie), zanim będziemy mogli to przenieść na nasze konto główne. 

Jakiego bukmachera wybrać? Popularni bukmacherzy w 2021 roku

Poniżej prezentujemy nasze propozycje bukmacherów, z których usług warto skorzystać, a którzy swoje usługi w naszym kraju świadczą legalnie (posiadają konieczną do tego licencję od Ministerstwa Finansów, wymagają od 2017 roku). Pamiętajmy o tym, co wspomnieliśmy już wcześniej – zawsze warto mieć konto u kilku bukmacherów, by zwiększyć zarówno swoje zarobki, jak i przyjemność z gry za bonusowe środki. Najlepsi bukmacherzy do obstawiania meczów mają wiele do zaoferowania swoim graczom, warto sprawdzić ich nie tylko pod kątem promocji i darmowych bonusów.

Polski bukmacher STS

STS to obecnie zdecydowany lider na polskim rynku bukmacherskim. Istniejąca od 1997 roku katowicka firma wychodzi do swoich odbiorców z niezwykle ciekawą i szeroką ofertą obejmującą zasięgniem niemal wszystkie dyscypliny sportowe. Daje też dostęp do unikatowej usługi Betgames, w ramach których obstawiać można… symulowane gry karciane.

Na uwagę zasługuje oferta promocyjna STS, w ramach której znaleźć można sporo promocji, również poza bonusem powitalnym obecnym w ofercie każdego bukmachera. Kasę otrzymamy również za polecanie bukmachera znajomym, albo też przez korzystanie z jego poszczególnych usług (w tym wspomnianego Betgames).

Nade wszystko jednak STS przedstawia swoją ofertę w sposób bardzo przystępny i łatwy do zrozumienia, również dla osoby nieposiadającej dużego doświadczenia w zakładach wzajemnych. Aktualnie z kodem promocyjnym “BETONLINE” darmowy bonus 29 PLN bez depozytu na stronie www.sts.pl.

Popularny bukmacher Fortuna

Fortuna to bukmacher, który należy do najbardziej rozpoznawalnych na naszym rynku. Z charakterystyczną żółtą stylistyką, istnieje na nim już od 1996 roku (można go kojarzyć z nazwą Profesjonał, pod którą początkowo funkcjonował), stale działając legalnie – stacjonarnie i przez Internet. Oferta zakładów Fortuny jest kompletna i przesycona unikalnymi wydarzeniami specjalnymi, umożliwiającymi obstawianie chociażby króli strzelców wybranych lig. Bukmacher Fortuna swoją ofertę przedstawia w sposób prosty i czytelny, co czyni ją bardzo dobrym wyborem dla początkujących.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wielkim plusem Fortuny jest jej program lojalnościowy, w ramach którego za każdy zakład otrzymujemy punkty, które z kolei możemy wymieniać na nagrody (w tym również środki na darmowe gry). Firma oferuje również sporo bonusów promocyjnych, w tym tych powitalnych, zapewniających podwojenie pierwszej wpłaty do tysiąca złotych oraz darmowy zakład do 100 złotych.

Znana firma Totolotek

Spośród wszystkich wymienionych przez nas bukmacherów Totolotek jest zdecydowanie najstarszy. Działa od 1992 roku, a w chwili obecnej jego oferta jest jedną z najbardziej kompletnych, typowanie meczów tam to przyjemność. Sam w sobie zachęca do gry prostą i pozbawioną zbędnych wodotrysków szatą graficzną, ale i rozbudowanymi propozycjami w zakresie promocji.

betclic bonus cashback 550
Betclic Polska – kod promocyjny na cashback 550 PLN

Trzonem promocji w Totolotku jest BetClub – program lojalnościowy, w ramach którego zdobywa się punkty (analogicznie do Fortuny, choć na innych warunkach) – te z kolei można spożytkować na środki do gry, albo też dostęp do specjalnych bonusów. Firma promuje również korzystanie z aplikacji mobilnej, dając nawet 49 złotych za doładowanie konta za jej pośrednictwem.

Solidny bukmacher forBet

forBet to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Istnieje od 2016 roku, ale śmiało podbija serca typerów swoją czytelnością i transparentnością swojej oferty głównej. Również w kwestii aplikacji mobilnej radzi sobie bardzo dobrze, dając możliwość korzystania z jego rozbudowanej oferty również w pełni mobilnie.

Najmocniejszą stroną bukmachera forBET jest jego bonus powitalny, którego sama firma nazywa najmocniejszym na rynku. Promuje w nim trzy pierwsze doładowania konta, dając nawet 2000 złotych na start na bardzo przejrzystych warunkach. To jedna z ciekawszych ofert na rynku, dużo lepsza niż w Superbet czy LVbet. Warto się nią zainteresować. Bonusy dostępne na stronie www.iforbet.pl. Kod promocyjny “BETONLINE“.

Nowy bukmacher Betfan

Betfan to bukmacher jeszcze z niewielkim doświadczeniem. Na rynku istnieje od 2018 roku, a w chwili obecnej jego oferta obejmuje spotkania możliwe do obstawiania w formule przedmeczowej i live, a także dostęp do wirtualnych sportów oraz rozbudowanej oferty e-sportowej. Sam bukmacher Betfan daje też dostęp do swojego programu lojalnościowego, za sprawą którego można zbierać punkty i wymieniać je na nagrody (chociażby na darmowe pieniądze na grę). Sam program nie wymaga rejestracji i bierzemy w nim udział po prostu dokonując rejestracji u tego bukmachera na stronie www.betfan.pl.

Betfan stale dba o to, by organizować akcje promocyjne. Absolutną podstawą ich istnienia jest jednak bonus powitalny, za sprawą którego jesteśmy w stanie pozyskać nawet 3 x 777 złotych na darmową grę (jest to zależne od naszej pierwszej wpłaty). Betfan podobnie jak Betclic dodatkowo daje dostęp do tak zwanego bezpiecznego zakładu – jeżeli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, firma zwróci do 600 złotych jego wartości na nasze konto bonusowe.

5 / 5. Ocen: 3

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy