Jak odebrać nowy bonus w Fortunie online?

Od niemal połowy 2020 roku bukmacher Fortuna zaktualizował swoją ofertę promocyjną, teraz jeszcze bardziej atrakcyjną i korzystną dla nowych użytkowników, a jednocześnie konkurencyjną względem innych operatorów działających na scenie bukmacherskiej. Jak prezentuje się ta oferta w tym momencie? Na co można liczyć sięgając po nią? Przyjrzymy się jej wnikliwie w tym wpisie.

nowy bonus fortuna online
Nowe promocje i bonusy bukmacherskie w Fortunie online

Nowy bonus od depozytu w Fortunie

Uwaga! Zakłady składane w obrębie Wirtualnych Sportów nie zaliczają się do obrotu środków, koniecznego do pozyskania tego bonusu!

Podstawą oferty promocyjnej bukmachera Fortuna niezmiennie jest jej bonus od depozytu. Zależnie od naszej pierwszej wpłaty, firma jest nam w stanie “dorzucić” nawet 2000 złotych na dalsze obstawianie. Konieczne jest jednak spełnienie poniższych warunków:

  • wyrażenie chęci otrzymania bonusu w czasie rejestracji na www.efortuna.pl,
  • wpłacenie pierwszego depozytu w przeciągu 3 dni od rejestracji,
  • postawienie pierwszego zakładu w przeciągu 4 dni od wpłaty,
  • dokonanie obrotu wpłaconych pieniędzy – mamy na to 30 dni, a obrót musi być czterokrotny (przy wpłacie 200 złotych musimy wydać 800 złotych), na kuponach z minimum 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 1.60.

Po dokonaniu obrotu wszystkich środków, nasze saldo główne bukmacher Fortuna zasili kwotą równą pierwszej wpłacie. Aby więc najbardziej wykorzystać ten bonus, najlepiej wpłacić 2000 złotych.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

Nowy bezpieczny zakład w Fortunie

Bezpieczny zakład w Fortunie działa na starych warunkach – pierwszy zakład dokonany po rejestracji jest więc tym bezpiecznym. bukmacher zwróci nam jego wartość, jeśli ten okaże się przegrany – jeśli będzie wygrany, zgarniemy wpłatę tak, jak gdyby nigdy nic. Nawet jeśli sama formuła nie uległa tu zmianie, różni się kwota zwrotu. Firma zwróci nam nawet 200 złotych (wcześniej było to dwa razy mniej). Aby wykorzystać to w pełni musimy postawić 227 złotych na dowolne spotkanie sportowe.

Freebet u bukmachera Fortuna – darmowa gotówka bez zobowiązań!

Tuż po dokonaniu pełnej rejestracji naszego konta (a zatem dokonaniu jego aktywacji i weryfikacji) otrzymamy aż 2800 punktów lojalnościowych w Fortuna Klub Plus. Punkty te będziemy mogli wymienić na freebet o wartości 20 złotych – bez zobowiązań co do obrotu oraz bez ograniczeń co do oferty, w obrębie której moglibyśmy go wykorzystać. Punktów nie musimy jednak wymieniać od razu – zawsze możemy zbierać je dalej, by odblokowywać jeszcze bardziej atrakcyjne nagrody w wirtualnym sklepie Fortuny. Za każde 2 złote wydane na dowolny kupon otrzymamy 1 dodatkowy punkt FKP. Nowe promocje i bonusy w Fortunie są bardzo atrakcyjne jak widać. Nagrody to nie tylko freebety, ale i specjalne bonusy, tylko dla użytkowników programu lojalnościowego.

poker online w polsce
Legalne obstawianie gier karcianych w Betgames STS

Nowa oferta promocyjna Fortuny – jak ją wykorzystać?

Za wyjątkiem bezpiecznego zakładu, który nie aplikuje się do oferty na Wirtualne Sporty, ze środków bonusowych dostawanych od Fortuny możemy korzystać w obrębie całej jej oferty. Środki te trafiają bowiem na nasze saldo główne, a my mamy dowolność w dysponowaniu nimi.

Głównym i podstawowym elementem oferty Fortuny jest piłka nożna – to do niej bukmacher przykłada największą wagę, oferując zakłady na spotkania reprezentacyjne i ligowe. W ich obrębie króluje polska Ekstraklasa, ale buk prezentuje również najlepszą na rynku i najpełniejszą ofertę na 1. Ligę, której jest oficjalnym i tytularnym sponsorem. Nie brakuje tutaj również najmocniejszych lig świata – hiszpańskiej, angielskiej, niemieckiej czy francuskiej. Jak widać Fortuna jest doskonały do obstawiania meczów przez internet.

Również siatkówkakoszykówka oraz tenis są pokrywane przez bukmachera w bardzo dobry, kompletny sposób, z mocno konkurencyjnymi stawkami względem innych bukmacherów. Operator coraz większy nacisk kładzie również na e-sport, obecnie wspierając najpopularniejsze rozgrywki w obrębie League of Legends, Counter Strike’a: Global Offensive, Overwatcha i wielu innych.

Coś dla siebie w szerokiej ofercie Fortuny znajdą również wielbiciele golfa, wydarzeń politycznych, krykieta, szachów, lotek czy badmintona, a zatem bardziej niszowych sportów. Zdecydowaną większość spotkań w tych popularniejszych dyscyplinach można typować w formule prematch i live.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy