Jak typować ekipy, które spadną z ligi?

Zakłady bukmacherskie to szansa na spore zarobki jeśli ma się pojęcie o obstawianiu meczów. Szczególnie teraz. Jest dużo firm bukmacherskich, które oferują mnóstwo opcji do wyboru pod kątem typowania zakładów. Bez problemu można postawić np. na ekipy, które według Ciebie spadną z ligi. O czym tutaj należy pamiętać?

obstawianie meczów
Jak typować ekipy, które spadną z ligi?

Takie zakłady długoterminowe są popularne

Obecnie coraz więcej osób typuje tego typu zakłady. Ogólnie w zakładach bukmacherskich można wybrać zakłady długoterminowe i krótkoterminowe. Typy z tej drugiej grupy dotyczą m.in. tego, kto okaże się najlepszy w czasie pojedynczej potyczki, ile będzie goli itp. Zakłady długoterminowe to konieczność zamrożenia gotówki czasami nawet… na kilka miesięcy. Mówimy o sytuacjach, kiedy ktoś wytypuje na samym początku sezonu rozmaite zakłady na całą kampanię. W tym gronie są właśnie np. takie zakłady. Bez żadnego problemu można postawić, kto pożegna się z konkretnymi rozgrywkami po ostatniej serii gier.

Okazuje się zaś, że ten rodzaj zakładów jest bardzo popularny. Chociażby z tego względu, że można po prostu liczyć na spore kursy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ligi, które są relatywnie wyrównane pod względem poziomu. Nic zatem dziwnego, że dużo osób decyduje się stawiać pieniądze właśnie na to konkretne rozwiązanie. Też chcesz na tym zarobić? W takiej sytuacji weź tego typu zakłady pod swoją uwagę. Kiedy można je typować? Nie tylko przed rozpoczęciem danego sezonu. Okazuje się, że są firmy bukmacherskie, które udostępniają takie właśnie zakłady długoterminowe nawet po każdej kolejnej serii gier.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

Kiedy opłaca się je grać w największym stopniu? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno przed rozpoczęciem sezonu jest największa niewiadoma. Nie wiemy bowiem, czy np. konkretne transfery wypalą itp. Na konkretnym etapie kampanii jest zaś o wiele łatwiej przewidzieć rozmaite rozstrzygnięcia. Wtedy jednak kursy są znacznie mniejsze. Trzeba zatem zastanowić się, czy bardziej zależy Ci na wysokich notowaniach, czy jednak na tym, by finalnie triumfować. Naszym zdaniem, zawsze trzeba ograniczać ryzyko. To jest fundament pod duże wygrane, jeśli wcześniej zadbaliśmy o najlepszego bukmachera do obstawiania meczów, bo to kwestia, której również nie możemy zbagatelizować.

Możliwości finansowe

Jak natomiast ocenić, która drużyna spadnie z ligi? Na samym początku należy wyselekcjonować kluby, które będą poddane analizie i które chcemy żeby były typowane przez nas. Jest chyba jasne, już na samym początku wiele zespołów będzie można swobodnie odrzucić. Np. w lidze angielskiej nie ma mowy, żeby Manchester City, Liverpool FC, Manchester United, Chelsea FC itp. miały jakiekolwiek problemy z zachowaniem ligowego bytu. Są to po prostu zbyt mocne ekipy. Trzeba znaleźć kilka klubów, które według Ciebie będą zamieszane w walkę o utrzymanie. Potem trzeba je dokładnie porównać. I to pod kilkoma względami. Chodzi m.in. o sprawy finansowe. Pieniądze nie grają, ale mimo wszystko mają spore znaczenie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Klub ze stabilnymi finansami zawsze ma większe szanse na utrzymanie w porównaniu do ekipy, gdzie z kasą jest krucho. Brak wypłat na czas, opóźnienia w premiach itp. To wszystko na pewno nie wpłynie motywująco na zachowania piłkarzy na placu gry. Jednak gra się o wiele prościej, kiedy wypłaty są zawsze wypłacane terminowo. W związku z tym warto szukać spadkowiczów w gronie ekip, które mają kiepski potencjał sportowy i dodatkowo problemy w materii finansowej.

Kto gra w danym klubie?

Trzeba również przeanalizować kadrę konkretnego zespołu. Na samym początku warto rozpocząć od trenera. Jego osiągnięcia, poprzednie kluby itp. mogą sporo nam wyjaśnić w tej sprawie. Trzeba także zająć się samymi piłkarzami. Zawodnicy powinni być sprawdzeni pozycja po pozycji. Często typerzy zastanawiają się, czy np. lepiej mieć jednego dobrego snajpera, czy kilku, ale słabszych. W takiej sytuacji większe szanse na zachowanie ligowego bytu ma ta druga ekipa. Jednemu zawodnikowi (w wyższej klasie rozgrywkowej) może być bardzo ciężko. Na pewno będzie dokładnie kryty, dlatego nie jest prosto o gole, a także asysty.

Betfan kod promocyjny na bonus
Betfan bonus + obstawianie bez podatku od gier

To tylko jedna strona tego medalu. Trzeba również wspomnieć o tym, że zawsze może przydarzyć się kontuzja, jakieś zawieszenie z powodu kartek itp. Wtedy brak jednego snajpera może mieć duże znaczenie pod kątem całego zespołu. Bez wątpienia o wiele lepiej jest zatem posiadać w składzie kilku strzelców. Wtedy brak jednego z nich nie będzie aż tak bardzo odczuwalny.

Postawa na niższym szczeblu rozgrywkowym

Często spadkowiczów należy szukać w gronie ekip, które są beniaminkami. Ostatnie sezony np. polskiej Ekstraklasie pokazały, że różnica pomiędzy dwoma kolejnymi poziomami wcale nie jest taka mała. Szczególnie, kiedy bierzemy pod uwagę kilkadziesiąt spotkań, a nie tylko jedną potyczkę. Pamiętaj, że o niespodziankę zawsze jest bowiem łatwiej w ramach pojedynczej konfrontacji.

Na pewno warto zatem sprawdzić, jak dana ekipa radziła sobie w spotkaniach domowych i wyjazdowych. Jeśli wygrywała potyczki, ale zazwyczaj jednym golem, to na wyższym szczeblu rozgrywkowym nie będzie jej łatwo. W końcu drużyny będą na pewno silniejsze. Warto też sprawdzić, czy konkretna ekipa dobrze sobie radziła wtedy, kiedy musiała grać z kontry (bo zazwyczaj taka jest filozofia gry beniaminków; szczególnie na wyjazdach).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy