Jakie promocje i bonusy oferują Polskie firmy bukmacherskie?

Bukmacherzy starają się przyciągnąć do siebie nowych graczy na wiele różnych sposób. Najprostszym i zarazem najbardziej skutecznym wydaje się zaproponowanie im pewnej kwoty pieniędzy, którą będą mogli przeznaczyć na typowanie. Nie trzeba geniusza, by na to wpaść, dlatego też Polskie firmy bukmacherskie prześcigają się w kwotach bonusów, które proponują nowym graczom. Jaki w tym ich biznes? Przede wszystkim przyciągnięcie nowych graczy, którzy zostawią spore ilości gotówki. Poza tym wyciągnięcie kasy od bukmachera wcale nie jest aż takie proste, jak mogłoby się wydawać.

bonusy polskich firm bukmacherskich
Jakie bonusy oferują Polskie firmy bukmacherskie?

Wszystkie promocje obwarowane są różnymi warunkami, które sprawiają, że te 1500 złotych oferowane przez bukmachera nie jest wcale tak oczywiste, jak mogłoby się to wydawać. W końcu nikt nie obiecał, że dostaniemy cokolwiek za darmo, a bukmacher to nie instytucja charytatywna.

Przyjrzyjmy się najpopularniejszym typom promocji bukmacherskich. Wyróżniamy trzy rodzaje, które pojawiają się w różnych wersjach i odmianach. Jako bonus przyglądniemy się kilku polskim bukmacherom i powiemy wam, gdzie warto skorzystać z promocji, a gdzie rejestracja nie ma żadnego sensu. Zapraszamy!

Rodzaje promocji i bonusów bukmacherskich

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje promocji bukmacherskich. Są to:

  • Zakład bez ryzyka – cashback
  • Darmowy zakład – freebet
  • Bonus od depozytu
  • Bonus bez depozytu

Każda z tych promocji ma swoje plusy i minusy, dlatego należy zastanowić się nad tym, czy naprawdę warto z nich skorzystać. 

Zakład bez ryzyka, czyli cashback, polega na tym, że po rejestracji obstawiamy nasz pierwszy kupon i czekamy na wyniki. Jeśli okaże się wygrany – cała kasa jest nasza i możemy z nią robić, co chcemy. W przypadku przegranej nie jest już aż tak słodko, gdyż co prawda dostajemy zwrot stawki, ale będzie ona pomniejszona o wartość podatku, a w dodatku, zanim ją wypłacimy lub będziemy mogli zrobić cokolwiek innego, musimy ją wpierw obrócić. Cashback bukmachera to ciekawa promocja, ale w rzeczywistości niezbyt opłacalna. Zabezpieczenie pierwszego zakładu w takiej formie jest niewiele warte. Co innego, jeśli pieniądze ze zwrotu należałyby całkowicie do nas i można by je było od razu wypłacić. Niestety, ale warunki obrotu w tej promocji to nic fajnego, dlatego czekamy na bukmachera, który zaproponuje nam prawdziwy cashback.

Darmowy zakład, albo freebet, to zdecydowanie najlepsza promocja bukmacherska. Należy ona do grupy promocji bezdepozytowych, co oznacza, że do jej otrzymania potrzebujemy się tylko zarejestrować i potwierdzić swoją tożsamość. Cóż może być lepszego od darmowej kasy? Niestety, zanim damy się ponieść emocjom, musimy pamiętać o tym, że w rzeczywistości freebety są bardzo małe, a w dodatku większość bukmacherów obkłada je warunkami obrotu lub też zmniejsza wygraną o wartość stawki, co w efekcie sprawia, że ciężko nazwać tą promocją bardzo dobrą. Niemniej jednak darmowa kasa zawsze lepsza niż jej brak. 

Betfan kod promocyjny na bonus
Betfan bonus + obstawianie bez podatku od gier

Bonus od depozytu to ostatnia z podstawowych promocji. Wyróżnia ją zdecydowanie wysokość bonusu, a także to, że bardzo ciężko ją zdobyć. Co prawda do otrzymania pieniędzy potrzebny nam jest tylko depozyt, ale cały problem pojawia się później. Bonusy od depozytu to zawsze bardzo skomplikowane warunki obrotu, które znacząco utrudniają zdobycie tej kwoty. Zdarza się, że pieniądze musimy obrócić nawet i kilkukrotnie, zanim bukmacher łaskawie nam je przydzieli i będziemy mogli je wypłacić. Oczywiście nie mamy na to nieskończonej ilości czasu, a zaledwie kilkadziesiąt dni, co utrudnia cały proces. 

Bonusy bez depozytu to oferta bardzo rzadka, którą oferują Polskie firmy bukmacherskie, właściwie tylko zakłady bukmacherskie STS obecnie dają graczom taki bonus. Z wiadomych powodów jest to najbardziej wyczekiwana forma promocyjna dla graczy, którzy wolą obstawiać mecze za pieniądze bukmachera.

Gdzie znajdziemy najlepsze bonusy bukmacherskie?

Przyjrzyjmy się teraz kilku polskim bukmacherom. Który z nich oferuje najlepsze bonusy? To oczywiście zależy od gracza i tego, czego potrzebuje, ale na pierwszy plan wysuwa się kilka spółek – oto one.

Fortuna to bukmacher, który oferuje bardzo ciekawy bonus powitalny dla nowych graczy. Każdy świeżo zarejestrowany typer dostaje możliwość skorzystania z aż trzech typów bonusów na start, a więc wszystkich, które wymieniliśmy w akapicie powyżej. Bonus od pierwszej wpłaty wynosi tu 1000 złotych, zakład bez ryzyka 100 złotych, a freebet (otrzymywany w punktach FKP, które następnie należy wymienić na darmowy zakład) 20 złotych.

Co więcej, Fortuna wykazuje się w miarę przyjemnymi warunkami obrotu. W przypadku bonusu od depozytu jest to czterokrotny obrót na kuponach o kursie 1,90, a w przypadku zakładu bez ryzyka, odzyskaną stawkę musimy obrócić tylko raz. Najlepiej prezentuje się freebet, który możemy od razu wypłacać. Bonus dostępny na stronie www.efortuna.pl.

LVBet oferuje nowym graczom bonus powitalny w wysokości 1500 złotych od pierwszego i drugiego  depozytu. Za pierwszym razem otrzymujemy maksymalnie 1000 złotych, za drugim 500 złotych. Przy pierwszej wpłacie kwota bonusu podlega czterokrotnemu obrotowi, przy drugim trzykrotnemu, na kuponach o kursie wynoszącym przynajmniej 2.00. Bonus można odebrać na stronie www.lvbet.pl.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

STS również posiada całkiem niezły bonus. Jako nowi gracze otrzymujemy aż 1200 złotych dodatkowo od pierwszej wpłaty, a w dodatku bonus bez depozytu o wartości 29 złotych z kodem promocyjnym “BETONLINE“. Warto wspomnieć o niewymagających warunkach obrotu. Bonus od depozytu trafia w całości na nasze konto po trzykrotnym jego obróceniu na kuponach o kursie minimalnym 1.91. Bonus 29 PLN bez depozytu odbierzemy na stronie www.sts.pl.

Forbet to bukmacher, który oferuje nam jedną z największych promocji na start. Łącznie możemy dostać aż 2000 złotych, przy okazji trzech pierwszych depozytów. Do ich odblokowania trzeba obrócić je jednokrotnie po kursie 2.0, a następnie czterokrotnie, by móc je wypłacić. Warunki obrotu nie są zachęcające, ale dzięki możliwości trzykrotnego podejścia do ich wykonania, w końcu powinno się udać. Bonus dostępny na www.iforbet.pl.

opinie o zakładach bukmacherskich

Promocje i bonusy w Polskich firmach bukmacherskich ze względu na kwoty są bardzo atrakcyjne, gorzej wygląda sprawa z obrotem takim bonusem ale generalnie na tle zagranicznych buków nie ma ją nasze firmy czego wstydzić.

Typer

forum betonline.net.pl

Na drugim biegunie jest popularny bukmacher Etoto, który co prawda oferuje graczom bonus 200% od pierwszej wpłaty, ale maksymalna kwota jest mizerna, gdyż jest to jedynie 200 złotych. Co więcej, warunki obrotu nie są zachęcające. 

Równie średnio atrakcyjną promocję ma Betclic. Gracze legalnego w Polsce bukmachera Betclic dostają tutaj zakład bez ryzyka o wartości 550 złotych z kodem “KOD550“, ale zanim wyciągniemy pieniądze, musimy je obrócić czterokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.00. 

Pozostali bukmacherzy to typowi przeciętniacy. Jeśli chcemy skorzystać z promocji, najlepiej zarejestrować się w Fortunie, STS, LVBet i ForBet. 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy