Najlepsi bukmacherzy na świecie

Najlepsi bukmacherzy na świecie

Na świecie nie brakuje bardzo popularnych firm hazardowych. Jakie z nich są szczególnie często wybierane? Czy te podmioty są legalne zaś w naszym kraju? Odpowiedzi na te zagadnienia znajdują się poniżej. Sprawdź najlepsze firmy bukmacherskie na świecie.

William Hill

William Hill to jeden z najbardziej zasłużonych bukmacherów. Co ciekawe, ta firma hazardowa początkowa oferowała zakłady do typowania między innymi drogą… pocztową i telefoniczną. Z czasem to wszystko ewoluowało. Dzisiaj jest to bardzo często wybierany buk. Choćby dlatego, że nie ma problemu, by typować online. Warto zaś w tym miejscu zwrócić uwagę na jeden szczegół. Chodzi o to, że to właśnie William Hill jako pierwszy w historii zaproponował Klientom możliwość typowania online. Potem w ślad za tym bukmacherem poszli inni. Czy William Hill jest zaś legalny na terenie naszego kraju? Przez wiele lat ta firma hazardowa oferowała zakłady wzajemne dla rodaków. Po znowelizowaniu Ustawy Hazardowej ta sprawa uległa zmianie. Po prostu William Hill, nad czym ubolewamy, wycofał się z naszego rynku. Raczej nie zapowiada się, by ta firma hazardowa miała wrócić. W końcu nie mamy żadnych informacji, że William Hill stara się o uzyskanie dokumentów, które otwierają drogę do legalnego oferowania zakładów w naszym państwie.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Bet365

Bardzo popularnym bukmacherem na skalę światową jest na pewno też Bet365. Kiedyś ta firma działała na terenie naszego kraju. Sytuacja wygląda jednak tak samo, jak z poprzednio opisywanym podmiotem hazardowym. Mianowicie chodzi o to, że Bet365 wycofał się z polskiego rynku po wprowadzeniu zmian w Ustawie Hazardowej. Miało to zaś miejsce w 2017 roku. W tym przypadku także nie zapowiada się, by Bet365 miał zamiar wrócić. Szkoda, bo Klienci doceniali ten podmiot hazardowy między innymi za bardzo wysokie kursy. Czym jeszcze cechuje się właśnie ten bukmacher internetowy? To także bogata oferta. Klienci mogą bowiem swobodnie obstawiać nie tylko najpopularniejsze sporty. Do wyboru są także dyscypliny dość niszowe. Nie da się ukryć, że to mocny punkt tego właśnie najlepszego bukmachera internetowego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Betfair

Nie można nie wspomnieć o Betfair. Czym cechuje się ta firma? Jest to największa na świecie giełda zakładów. W dwóch poprzednich przypadkach chodzi o rywalizację pomiędzy Klientami, a bukmacherami. Tutaj sprawa ma się nieco inaczej. Wszak Betfair to tak naprawdę platforma, na której można obstawiać zakłady. Rywalizują ze sobą o pieniądze zatem wyłącznie… Klienci. Jeśli ktoś zyskuje, to ktoś traci. Tak, jak na normalnej giełdzie, gdzie kupuje się akcje itd. Gra jest bardzo emocjonująca. Jeśli ekspert trafi na początkującego, to może się obłowić jego kosztem. Taka jest właśnie rzeczywistość. Kiedyś Betfair także był dostępny dla graczy z Polski. Wszystko zmieniło się w 2017 roku. Wówczas została bowiem znowelizowana Ustawa Hazardowa. Betfair wycofał się zaś z naszego rynku. Osoby, które mieszkają poza granicami Polski i mogą legalnie obstawiać na giełdzie, bardzo sobie to chwalą. Z jednej strony oferta jest bogata. Kursy zaś bardzo wysokie. To na pewno ułatwia wygrywanie sporych pieniędzy…

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy