Najlepsze dyscypliny sportowe dla początkujących typerów

Najlepsze dyscypliny sportowe dla początkujących typerów

Profesjonalne podmioty hazardowe oferują rozmaite sporty do typowania. Od Ciebie zaś zależy to, na co ostatecznie się tutaj zdecydujesz. Możesz wybrać m.in. typy bukmacherskie na najbardziej popularne zagadnienia lub te niszowe… Co będzie dobrą decyzją? Jakie sporty są polecane w przypadku osób stawiających tutaj pierwsze kroki?

Przede wszystkim typuj to, na czym się znasz!

Niedawno założyłeś internetowe konto bukmacherskie? Udało Ci się zaś znaleźć takie podmioty hazardowe, które są w pełni legalne? Super. Dzięki temu będziesz mógł obstawiać typy bukmacherskie zgodnie z przepisami. A to tutaj fundamentalna sprawa! Teraz zwarto zastanowić się, co grać. Jeśli na co dzień interesujesz się np. piłką nożną i namiętnie oglądasz mecze Premier League itp. to warto selekcjonować właśnie takie wydarzenia. Obstawiając typy dnia z lig, na których się znasz, masz bowiem większe szanse na to, że końcowe rezultaty nie będą stanowiły dla Ciebie większego zaskoczenia. Nie sugeruj się zatem np. tym, że piłka nożna jest najpopularniejsza itd. Jeśli Ty interesujesz się bowiem na co dzień np. lotkami, to warto typować tę dyscyplinę itd. Co ważne, rekomenduje się, by skupić się tylko na jednych rozgrywkach. Czyli nie powinno się grać np. jednocześnie piłki nożnej, tenisa ziemnego i darts itd. Wybierz jeden sport i się na nim skoncentruj. Dzięki temu będzie Ci o wiele prościej notować zadowalające wyniki.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Warto wybierać dyscypliny z dwiema możliwymi opcjami

Topowe podmioty hazardowe zapewniają wiele możliwości. Nie tylko w aspekcie promocji. Masz obecnie konto bukmacherskie online w STS? Zainteresował Cię bowiem bonus bez depozytu w STS? Co ważne, ta firma hazardowa oferuje obecnie m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN, bonus wynoszący 1500 PLN plus 60 PLN (za wykonanie kilku dodatkowych zadań). Poza tym możesz obstawiać przeróżne opcje. Warto decydować się zaś na takie dyscypliny, które mają dwie opcje (jeśli chodzi np. o końcowy wynik). Dlatego polecana jest tutaj siatkówka itd. Finalnie mogą wygrać gospodarze lub goście. Nie ma opcji remisowej. A to sporo ułatwia. Dodatkowo warto wybierać takie sporty, na których są relatywnie niskie marże. Dzięki temu kursy będą wyższe. A to ma wpływ na osiągane wyniki, prawda? Co jeszcze jest ważne? Dobrze byłoby nie grać sportów, które są generalnie mocno loteryjne. A do tego grona zalicza się np. skoki narciarskie. Wszak w tej dyscyplinie sporo zależy nie tylko od umiejętności zawodników, ale także od warunków atmosferycznych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

W razie czego możesz obstawiać typy bukmacherskie od innych

Nie trzeba koniecznie grać samodzielnie! W tym momencie nie posiadasz jeszcze sporej wiedzy na temat bukmacherki? Dopiero się wszystkiego uczysz? A może nie masz czasu na dokładne, samodzielne analizowanie? Na szczęście są tutaj skuteczne alternatywy. Dzięki temu nie musisz koniecznie rezygnować z obstawiania. Możesz zdecydować się na typy bukmacherskie od innych. Jest zaś wiele blogów oraz forów internetowych, na których nie brakuje takich cennych wskazówek.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy