Najlepszy bukmacher do obstawiania meczów

Nadchodzi Euro 2021 – jedno z największych wydarzeń sportowych ostatnich lat. Coraz więcej ludzi interesuje się możliwością postawienia na ich ulubione spotkania, a za sprawą tego zwiększenia emocji płynących z tego wszystkiego. Wybór serwisów bukmacherskich jest duży – jak wybrać tego najlepszego? Która firma jest najlepsza do obstawiania meczów? Można spojrzeć na nasz ranking!

najlepszy bukmacher do obstawiania meczów
Gdzie obstawiać mecze Euro 2021?

Najlepszy bukmacher na Euro 2021

W naszym rankingu porównujemy serwisy bukmacherskie, które sprawdzą się dobrze jako miejsca docelowe obstawiania na wyniki spotkań w nadchodzącym Euro 2021. W czasie powstawania rankingu kierowaliśmy się przede wszystkim szybkością działania i rejestracji w serwisie, ale też możliwością posiadania konta tymczasowego oraz limitów, jakie ze sobą to niesie. Zwróciliśmy też uwagę na czytelność interfejsu oraz ofertę, która może umilać nam czas pomiędzy meczami, a także na aplikację mobilną. Ranking przedstawia firmy od – według nas – najlepszej na Euro 2020, do tej “najgorszej z najlepszych”:

1. Betclic

Betclic działa bardzo szybko i sprawnie – jest to jedna z największych jego zalet. Po stronach nawigujemy się w sposób niemal natychmiastowy, a wszystko jest na tyle intuicyjne, że pozwala nam szybko odnaleźć spotkanie, którego poszukujemy. To wszystko przyda się w momencie, gdy będziemy obstawiać “na ostatnią chwilę”. Z uwagi na natężenie meczu w czasie Euro 2020, będziemy musieli mieć możliwość obstawiania meczów “w biegu”, niekoniecznie z poziomu przeglądarki Internetowej. Ułatwi nam to świetnie przygotowana aplikacja mobilna Betclica, działająca w smartfonach i tabletach z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi.

Betclic oferuje możliwość założenia konta tymczasowego, które działa maksymalnie 90 dni od jego aktywacji. Maksymalna kwota zakładów, jakie zawieramy nie może tutaj przekroczyć 5 tysięcy złotych, a wypłata środków jest niemożliwa (do momentu weryfikacji).

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

2. STS

STS to bukmacher, którego serwis działa sprawnie, jest szybki oraz oferuje podgląd najważniejszych spotkań danego dnia – szybko znajdziemy w nim to, czego szukamy. Wszystko funkcjonuje szybko i jest przygotowana na duże obciążenia, które z pewnością będą miały miejsce w czasie tak popularnego w świecie bukmacherskim wydarzenia. Co ważne, aplikacja STS daje dostęp do wszystkiego, czego możnaby od niej oczekiwać – zarówno wyników na żywo, jak i możliwości ich obstawiania. Ona również działa bardzo szybko.

Jeżeli chodzi o konto tymczasowe, to w STS działa dokładnie tak, jak w przypadku Betclica – z tym, że nie jest ono blokowane po 90 dniach. Weryfikacja trwa tu jednak zaledwie kilka godzin.

3. Milenium

Bardzo dużym plusem Milenium jest doskonały system filtrowania oferty zakładów, w związku z czym w mgnieniu oka można wskazać wyłącznie na spotkania Euro 2021, z pominięciem zarówno innych dyscyplin, jak i innego rodzaju rozgrywek. Cały system działa bardzo sprawnie, choć tabelki dla niektórych mogą się okazać zbyt zagmatwane (ze względu na brak wyjaśnienia dla początkujących, o co tak naprawdę w nich chodzi. Serwisowi towarzyszy aplikacja mobilna na oba systemy operacyjne, wtedy typowanie meczów na telefonie jest o wiele przyjemniejsze – daje ona dostęp do podstawowych funkcjonalności, a także do śledzenia wyników na żywo (i oczywiście obstawiania).

Milenium nie oferuje możliwości założenia konta tymczasowego – weryfikacja trwa tu jednak stosunkowo niedługo.

poker online w polsce
Legalne obstawianie gier karcianych w Betgames STS

4. Betfan

Betfan działa bardzo szybko, jednak przeszkodą w jego korzystaniu może być dość chaotyczny, choć jednocześnie ładnie wyglądający interfejs. Ciężko jest tu się odnaleźć, ale wszystko działa bardzo szybko. Możemy skorzystać z opcji wyszukiwarek i pokazać spotkanie, które nas interesuje. Aplikacja mobilna serwisu internetowego Betfan online jest bardzo dobrze zaprojektowana i umożliwia to samo, co główny serwis – jest nawet nieco bardziej czytelna. Sama w sobie jednak powstała wyłącznie z myślą o posiadaczach telefonów i tabletów z systemem Android.

Betfan wspiera funkcjonalność konta tymczasowego i wygląda ono tak, że ma limit na maksymalną kwotę pojedynczego zakładu. Niemożliwe jest w nim również dokonywanie wypłat. Obstawiać możemy jednak do woli.

5. Totolotek

Totolotek jest najdłużej istniejącym bukmacherem w Polsce, a jego serwis wygląda dość przestarzale – ma jednak pewien plus. Działa diabelnie szybko, pozwalając nam w mgnieniu oka dokonać zakładu. Mimo wszystko, sposób prezentacji informacji może nie przypaść do gustu użytkownikom, zwłaszcza tym nowym, które nie siedzą w świecie hazardu na tyle głęboko, aby móc szybko przyswajać sobie niewyjaśnione wcześniej informacje. Aplikacja mobilna Totolotka jest równie szybka, ale działa wyłącznie z systemem Android – korzystający z iOSa mogą więc obejść się smakiem. Wielkim plusem jest bonus przyznawany za pierwszy nasz depozyt za pośrednictwem właśnie aplikacji mobilnej – bonusowe 49 złotych na zakłady w czasie trwania Euro 2020 może się przydać, zwłaszcza, gdy jesteśmy pewni naszej wygranej.

W chwili obecnej Totolotek nie daje możliwości założenia konta tymczasowego – weryfikacja przebiega też w sposób najmniej wygodny, gdyż musimy przesłać mail obsłudze ze skanem naszego dowodu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy