Poradnik bukmacherski

Poradnik bukmacherski

Są rozmaite argumenty, które przekonują ludzi do tego, aby grać w firmach bukmacherskich. M.in. chodzi przede wszystkim o to, by wygrywać pieniądze. Jesteś osobą początkującą? W jaki sposób zacząć? Jaki rodzaj zakładów w futbolu wybrać? O czym trzeba pamiętać na samym starcie? Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami na ten właśnie temat.

Na jakiego bukmachera się zdecydować?

Pierwszym krokiem powinien być wybór porządnego bukmachera. Masz tutaj na szczęście kilka opcji. Możesz zdecydować się na podmioty hazardowe np. stacjonarne. Do Twojej dyspozycji są również firmy bukmacherskie online. Te drugie cieszą się aktualnie coraz większym zainteresowaniem. A to dlatego, że dzięki nim możesz obstawiać tak naprawdę nawet… z własnego domu lub mieszkania. To metoda, dzięki której masz sposobność zaoszczędzić nie tylko pieniądze (na dojazdy), ale także czas. Dlaczego jeszcze warto wybierać firmy bukmacherskie online? Na rynku nie brakuje legalnych podmiotów z tej branży. Zwracaj na to uwagę w trakcie podejmowania wiążących decyzji. Jeśli zaś wybierzesz profesjonalne podmioty hazardowe, to możesz liczyć także na atrakcyjne oferty na start. Np. STS obecnie gwarantuje nowym użytkownikom 100% do 1200 PLN. Z kolei Fortuna oferuje zakład bez ryzyka do kwoty 600 PLN itd. Wnioski nasuwają się same. Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne firmy bukmacherskie online, to zyskasz na tym pod wieloma względami.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Pierwsza wplata – jak można ją zrealizować?

Masz już wybranego bukmachera internetowego? Przekonało Cię do tej opcji to, że dzięki temu możesz swobodnie obstawiać nawet z własnego domu albo mieszkania? W takim razie czas na kolejne kroki. Chodzi zaś o zrealizowanie pierwszego depozytu. Możesz wykonywać takie właśnie zadania na szereg sposobów. Jak zdecydujesz się na legalne podmioty hazardowe, to opcji na tej płaszczyźnie nie będzie Ci brakować. Wszak możesz np. zdecydować się skorzystać z własnego konta bankowego. Co jeszcze jest generalnie do Twojej dyspozycji? Poza tym możesz realizować wpłaty przy pomocy portfeli internetowych, czy kart kredytowych. Jak na dłoni widać, że obecnie spora część graczy decyduje się zaś na kody prepaid. Czym cechują się wpłaty realizowane do bukmacherów? Są one na pewno bardzo szybkie. Dodatkowo bezpieczne i tanie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

O czym pamiętać w trakcie stawiania premierowego kuponu?

Teraz przejdźmy do samego typowania. Postaraj się unikać najczęściej powielanych błędów na tej płaszczyźnie, o których wspominają wszystkie poradniki bukmacherskie. Przede wszystkim skoncentruj się na jednej dyscyplinie. Wybierz np. spotkania futbolowe albo zawody skoków narciarskich itd. Ważne jest to, by nie obstawiać zbyt wielu zdarzeń na jednym kuponie. A to bardzo powszechny błąd… Niestety, nierzadko dzieje się tak, że osoby początkujące grają tak zwane taśmy. Są to kupony składające się czasami nawet… z kilkudziesięciu typów. Szanse na wejście? Tylko matematyczne. W praktyce – w zdecydowanej większości przypadków – takie kupony nadają się tylko do kosza. Jaka jest zatem recepta, by unikać przegranych? Warto stawiać single albo maksymalnie duble.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy