Rankingi bukmacherskie – kto wspina się na szczyt?

Analizujesz mocno ten aspekt? Chcesz bowiem wybrać takie podmioty hazardowe, które plasują się bardzo wysoko w rankingach popularności? Jakie firmy bukmacherskie są na czele? Które podmioty hazardowe plasują się zaś tuż za nimi? O tym możesz przeczytać w przygotowanym przez nas tekście.

STS

Biorąc pod uwagę rozmaite rankingi, to właśnie ta firma bukmacherska bardzo często jest na pierwszej lokacie. Nie można zaś powiedzieć, że klasyfikacje tego typu kłamią. Wszak są one przygotowywane przez fachowców. Eksperci w czasie ustalania kolejności uwzględniają natomiast rozmaite czynniki. Dlaczego STS to tak popularna firma bukmacherska? Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa legalnie. Wiele osób docenia STS za to, że jest to sponsor reprezentacji narodowej w piłce nożnej mężczyzn. A futbol jest w naszym kraju szczególnie popularny. Poza tym ta firma bukmacherska zapewnia wysokie kursy i świetne bonusy.

Już na samym starcie możesz zainkasować promocję bez konieczności realizowania depozytu. Wystarczy tylko założyć konto, a potem wpisać kod promocyjny BETONLINE. Jeśli zaś wykonasz te dwa zadania, to zgarniesz 29 PLN. Potem możesz zaś skorzystać z „głównego dania”. A najważniejsza promocja oferowana przez STS to na ten moment podwojenie depozytu. Od tego, ile wpłacisz zależy to, jak dużo bonusu otrzymasz. Maksymalnie możesz zaś zainkasować nawet 1200 PLN.

Kto zajmuje miejsce w czołówce?

Coraz łatwiej można zauważyć, że do głosu zaczynają dochodzić stosunkowo młode podmioty hazardowe. Jeśli już masz konto w najbardziej znanych firmach, to warto poszukać innych alternatyw. Wszak dzięki temu będziesz mógł np. zainkasować atrakcyjny bonus na start. Oczywiście, przed wyborem konkretnego podmiotu hazardowego musisz sprawdzić kwestie odnoszące się do legalności. Na pewno bardzo wysoko w rozmaitych rankingach znajduje się Betfan. Czym wyróżnia się ta firma bukmacherska? Dlaczego ten podmiot hazardowy jest tak lubiany? Przede wszystkim warto zauważyć, że jest to marka legalna. Możesz się o tym przekonać np. na stronie internetowej. Okazuje się, że ta firma bukmacherska działa zgodnie z prawem już od końcówki października 2018 roku. Dodatkowo ten podmiot hazardowy zapewnia bardzo wysokie kursy. Oferta promocyjna także jest świetna. Możesz liczyć np. na cashback do 600 PLN, czy zakład bez ryzyka (70 PLN).

Fortuna to bardzo popularny „stary wyjadacz”

W grupie firm bukmacherskich, które są bardzo polecane, znajduje się także Fortuna. Zajmuje ona wysokie miejsca w przeróżnych rankingach. Z czego się to jednak bierze? Fortuna to legalna marka. Działa ona w branży od 1996 roku. Dodatkowo ten podmiot hazardowy nie zapomina o nowych Klientach. Już na starcie możesz bowiem zainkasować 25 PLN w formie bonusu bez depozytu. Tymczasem główna promocja to zakład bez ryzyka do 600 PLN. Musisz mieć konto oraz wpłacić depozyt. Potem będziesz mógł bez większych obaw obstawić swój pierwszy kupon. Jeśli bowiem przegrasz, to nie będziesz przez to stratny. Dodatkowo ta firma bukmacherska także zapewnia świetne kursy.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy