Superbet w Polsce – oferta zakładów bukmacherskich

Superbet to jeden z popularnych bukmacherów w Polsce. Każdy początkujący gracz przed rozpoczęciem obstawiania u jakiegokolwiek bukmachera, powinien znać podstawowe informacje na temat zasad działania tego rynku w naszym kraju. Podstawowa informacja jest taka, iż zabronione jest oczywiście korzystanie z usług nielegalnych firm bukmacherskich. Za nieprzestrzeganie tego zakazu mogą grozić graczom bardzo surowe konsekwencje prawne. Legalny bukmacher to taki, który posiada specjalne zezwolenie i certyfikat legalności od Ministerstwa Finansów. Nie każdemu bukmacherowi udaje się to zrobić. Związane jest to z bardzo żmudną procedurą, w której bukmacher musi spełnić szereg bardzo rygorystycznych obowiązków. W dzisiejszym artykule sprawdzamy ofertę bukmachera Superbet. Czy jest to legalna firma, u której można obstawiać zakłady bez żadnych obaw? Odpowiedź na to oraz wiele innych pytań znajduje się poniżej.

obstawianie w superbet polska
Nowy legalny bukmacher Superbet Polska

Czy Superbet to legalny bukmacher, u którego można obstawiać bez konsekwencji prawnych? 

Superbet to firma, która wywodzi się z Rumunii. Wielu ekspertów było zdziwionych, że tak szybko udało jej się uzyskać od Ministerstwa Finansów niezbędne zezwolenia na świadczenie usług w Polsce. Firma pojawiła się na naszym rynku w 2018 roku po cichu – nie towarzyszyły temu żadne duże kampanie reklamowe. Na ten moment Superbet posiada w Polsce zezwolenie wyłącznie na świadczenie usług za pośrednictwem punktów stacjonarnych. Na wejście bukmachera do internetu musimy jeszcze trochę poczekać. Wiele naszych źródeł wskazuje, iż zmieni się to już niedługo.

Firmą Superbet zarządza spółka Superbet Holding Romania. Siedziba jej znajduje się w Bukareszcie. Spółka została założona w 2008 roku i od tego czasu rozwija się w niezwykle szybkim tempie – ma ogromną ilość użytkowników, dzięki czemu cały czas podbija nowe rynki, w tym Polskę. Superbet jest jednym z największych pracodawców na rynku rumuńskim. Jest to również dobra wiadomość dla Polaków, ponieważ gdy Superbet rozszerzy działalność w naszym kraju, na pewno w jego firmie znajdą zatrudnienie tysiące osób.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

Czy w Superbet są bonusy dla nowo zarejestrowanych zawodników?

Wszystkie liczące się na rynku firmy bukmacherskie jak Betclic czy OKbet inwestują w szereg promocji i bonusów, które mają na celu przyciągnięcie do swojej oferty jak największej liczby zawodników. Nie inaczej jest w przypadku firmy Superbet. Bukmacher ten w Rumunii oferuje naprawdę dużo różnych bonusów i akcji specjalnych dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Niestety, gracze z Polski będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Na ten moment w Polsce nie ma bonusów powitalnych u bukmachera Superbet ze względu na fakt, iż nie może on na ten moment świadczyć usług za pośrednictwem strony internetowej.

Chodzą jednak od jakiegoś czasu pogłoski mówiące o tym, iż zmieni się to w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Superbet cały czas ubiega się o uzyskanie pozwolenia od Ministerstwa Finansów na świadczenie usług za pośrednictwem internetu. Jeśli Superbet uruchomi swoją stronę internetową, jego oferta na pewno przypadnie do gustu dużej liczbie graczy. Bonusy dla nowo zarejestrowanych użytkowników w wysokości przeszło kilkuset złotych gwarantowane.  

betclic bonus cashback 550
Betclic Polska – kod promocyjny na cashback 550 PLN

Jaka jest oferta firmy bukmacherskiej Superbet? 

Oferta firmy bukmacherskiej Superbet z pewnością spodoba się wszystkim zawodnikom, którzy lubią bardzo dobre warunki zakładów bukmacherskich. Znajdziemy w jego ofercie wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe, jednak są tam również sporty określane jako egzotyczne. Wśród sportów dostępnych w Superbet znajdziemy piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną, koszykówkę, tenis, hokej czy rugby.

Są to naprawdę bardzo dobre propozycje, które wpisują się w aktualne oczekiwania graczy w zakresie proponowanej oferty. Powyższa lista nie jest oczywiście pełna. W ofercie możemy znaleźć także praktycznie wszystkie najważniejsze ligi ze wszystkich popularnych dyscyplin. Jeśli tylko Superbet zdecyduje się na uruchomienie swojej strony internetowej, jego propozycje na pewno spotkają się z dużym odzewem wśród zawodników. 

Kiedy powstanie strona internetowa internetowa Superbet? 

Na ten moment firma bukmacherska Superbet nie posiada swojej strony internetowej. Mamy jednak nadzieję, iż w niedługiej perspektywie czasowej ulegnie to zmianie. Rumuńska wersja serwisu Superbet jest naprawdę interesująca. Można znaleźć na niej wszystko, co jest istotne z punktu widzenia użytkownika. Można tam obstawiać zarówno zakłady krótko jak i długoterminowe. Są tam również zakłady na żywo. Oferta Superbet jest komplementarna i zgodna z oczekiwaniami większości grup zawodników. Z tego względu Superbet w Rumunii opinie ma naprawdę znakomite. 

Na stronie internetowej Superbet w Rumunii można również grać w rozmaite gry hazardowe, w tym w kasyno. Oprócz tego, każdy gracz ma dostęp do niezwykle fajnej loterii z ciekawymi nagrodami. Jeśli Superbet uruchomi swoją stronę dla Polaków, na pewno będzie ona biła rekordy popularności wśród graczy.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy