Szybkie i skuteczne strategie obstawiania w zakładach sportowych

Chcesz grać skutecznie w firmach hazardowych? Ostatnio założyłeś konto w BetX? Jakie systemy gry są obecnie rekomendowane? Na czym one polegają? O tym możesz dowiedzieć się z poniższego poradnika.

Płaska stawka i do zgarnięcia kod promocyjny od bety

To sposób gry polecany np. dla osób początkujących. Jakie są tutaj kluczowe zasady? W pierwszej kolejności należy ustalić, jaka to w ogóle będzie stawka. Zaleca się, aby obstawiać za około dwa procent ze swojego budżetu. Jeśli zatem zarejestrowałeś się w BetX, wpisałeś betx kod promocyjny i wpłaciłeś 500 PLN, to pojedynczy kupon powinien być stawiany za 10 PLN. I tak za każdym razem. Stawka to jedno. Bardzo ważne jest również umiejętne dobranie kursów do tej strategii. Załóżmy, że przeważnie grasz single lub duble o kursie 2,30. W takim przypadku Twoja skuteczność powinna wynosić minimum 50%, aby wychodzić na swoje. Jak to wygląda w praktyce? Zakładamy, że obstawiasz za 10 PLN jednego singla o kursie 2,30. Wówczas Twoja ewentualna wygrana wynosi 10 PLN x 0,88 (podatki) x 2,30 = 20,24. Jak zatem trafisz jeden taki kupon na dwa zagrane, to będziesz 0,24 PLN do przodu. Niedużo, ale zysk to zawsze zysk. Oczywiście, to tylko przykład. Możesz np. grać większe kursy lub bardziej skupić się na lepszej skuteczności. Wtedy nawet przy niższych notowaniach będziesz wychodził na swoje.

Progresja na remisy

To jeden z tych systemów, który jest mocno niedoceniany. A to błąd. Jeśli progresja na remisy zostanie dobrze zaplanowana, a potem zastosowana w praktyce, to są małe szanse na porażkę. Jakie są tutaj kluczowe zasady? Musisz wybrać odpowiedni klub. Masz już założone konto w BetX? Otrzymałeś nawet pierwszy betx bonus, a teraz zastanawiasz się nad samą grą? W progresji na remisy trzeba wybierać zespoły ze środka stawki (najlepiej zdecydować się na znane ligi, aby było mniejsze ryzyko np. ustawianych spotkań). Istotne jest również to, aby mieć budżet na minimum kilka poziomów. Załóżmy, że zdecydowałeś się na Piasta Gliwice, który od trzech spotkań nie ma remisu na swoim koncie. Na początku zagraj za 2 PLN na remis zawodników tego śląskiego klubu. Jak trafisz, to trzeba wybrać inny zespół i rozpocząć od nowa. A jak nie, to musisz przejść do drugiego poziomu i postawić za 4 PLN. A potem za 8 PLN, 16 PLN itd. Jeśli masz dość duży budżet, to są małe szanse na przegraną na tym systemie. Załóżmy, że trafisz na czwartym poziomie – 16 PLN x 0,88 x 3,00 (zazwyczaj kursy na remis są zaś dużo wyższe) = 42,24 PLN. Od tej stawki należy odjąć kwoty z poprzednich poziomów, czyli 2 PLN, 4 PLN, 8 PLN i 16 PLN. W sumie będziesz 12,24 PLN na czysto.

Na czym polega System Fibonacciego?

Po przegranym zakładzie wartość kolejnej stawki powinna stanowić sumę dwóch poprzednich kwot. Jeśli zatem do tej pory grałeś za 0, 1 PLN, 1 PLN i 2 PLN, to kolejna kwota powinna wynosić 3 PLN itd. W przypadku wygranej, należy cofnąć się o jeden poziom. Jeśli zaś będziesz triumfować dwa razy z rzędu, to trzeba wrócić do stawki wyjściowej (czyli 1 PLN).

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy