TOP 3 aplikacje mobilne od bukmacherów online

W dzisiejszym artykule prezentujemy ranking aplikacji przygotowanych przez najpopularniejsze firmy bukmacherskie w Polsce. W sposób dokładny opisujemy czym wyróżnia się każda z nich i czy warto w tych aplikacjach obstawiać zakłady bukmacherskie. Oto najlepsze aplikacje mobilne od legalnych bukmacherów online w 2021 roku.

najlepsze aplikacje bukmacherów online
Jakie aplikacje mobilne bukmacherów online są najlepsze?

Aplikacja mobilna od bukmachera Fortuna

Fortuna jest jedną z tych firm bukmacherskich, które bardzo duży nacisk kładą na rozwój działalności w internecie. Trzeba przyznać, że Fortuna ma chyba najbardziej rozbudowaną aplikację spośród wszystkich firm bukmacherskich w Polsce. Znajdziemy tam przede wszystkim całościową ofertę zakładów przedmeczowych oraz live a także sporty wirtualne, transmisje na żywo z wielu dyscyplin a także statystyki i analizy spotkań. Każda osoba, która pobierze mobilną aplikację od firmy bukmacherskiej Fortuna, może również w sposób dowolny przeglądać wszystkie postawione przez siebie kupony oraz otrzymuje dostęp do świetnych ofert ze zwiększonymi kursami bukmacherskimi. 

Wśród funkcji mobile dostępnych w aplikacji bukmacherskiej od firmy eFortuna online wymienia się przede wszystkim powiadomienia push, szybki zakład, opcję wyszukiwania czy automatyczne logowanie. Liczba dostępnych funkcjonalności dla użytkowników jest naprawdę spora, dzięki czemu każdy z graczy może w sposób dowolny obstawiać zakłady o wybranej przez siebie porze dnia lub nocy. Wielu użytkowników zachwala także fakt, iż w Fortunie można również oglądać transmisje na żywo.  

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

Aplikacja mobilna od bukmachera Betclic

Aplikacja Betclic także jest przygotowana w sposób staranny. Widać, że nad jej uruchomieniem specjaliści bukmachera pracowali odpowiednio długo. Można ją pobierać zarówno na urządzenia oparte na systemie Android jak i na iOS. Aplikacja Betclic wyróżnia się funkcjonalnością. Możemy tam obstawić zakłady na żywo i wszystkie dyscypliny dostępne w ofercie tego bukmachera. Wśród dostępnych funkcjonalności znajdziemy tam transmisje na żywo, szybką rejestrację oraz szybkie płatności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jedynym mankamentem aplikacji przygotowanej przez specjalistów Betclic jest brak wyszukiwarki, która umożliwiałaby wyszukiwanie interesujących nas zdarzeń. Korzystając z aplikacji Betclic w bardzo szybki i wygodny sposób możemy uzyskać dostęp do wszystkich swoich kuponów, funkcji cashout oraz obsługi klienta. 

Aplikacja mobilna od bukmachera Totolotek

W aplikacji mobilnej od bukmachera Totolotek znajdziemy komplementarną ofertę zakładów live oraz zakładów przedmeczowych. W ostatnim czasie bukmacher pracował również nad ulepszeniem funkcji o nazwie Match Tracker – aktualnie jest ona znacznie dokładniejsza, a wszystkie wizualizacje są znacznie przyjemniejsze w odbiorze. Aplikacja od bukmachera Totolotek pozwala na szybkie dokonywanie płatności oraz wypłacanie naszych wygranych. Wpłat można dokonywać za pośrednictwem dotpay oraz e-przelewów w ponad 30 bankach. Wypłaty są realizowane oczywiście za pośrednictwem przelewów bankowych. 

betfan bonus bez depozytu
Betfan darmowy bonus + obstawianie bez podatku od gier

W aplikacji mobilnej od Totolotka jest jedna, niezwykle ciekawa funkcjonalność. Chodzi o opcję o nazwie QuickBet. Dzięki niej można całkowicie powierzyć wysyłany kupon Totolotkowi. Co to dokładnie oznacza? Że bukmacher sam zrealizuje kupon w naszym imieniu. My musimy tylko wybrać, jaką stawkę chcemy postawić, ile oraz kiedy chcemy wygrać. Po chwili bukmacher pokaże nam szereg propozycji kuponów. W aplikacji od Totolotka jest również funkcjonalność o nazwie Live Tracker, dzięki której można na żywo oglądać wizualizacje z rozmaitych wydarzeń sportowych dostępnych u tego bukmachera. 

5 / 5. Ocen: 4

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy