Typowanie – jak można zmniejszyć ryzyko porażki?

Eksperci od dziedziny związanej z typowaniem wydarzeń sportowych postępują według określonego planu. Wiedzą, jak można jednocześnie zmaksymalizować prawdopodobieństwo wygranej oraz zminimalizować ryzyko porażki. Co jest tutaj niezwykle istotne? Co składa się na ryzyko w zakładach bukmacherskich? Jakie są zaś sposoby, aby ten parametr był relatywnie niewielki?

jak nie przegrac z bukmacherem
Sztuka wygrywania zakładów bukmacherskich

Ryzyko w zakładach – jak je oszacować?

Od razu trzeba podkreślić, że w zakładach bukmacherskich nie ma żadnych pewniaków. Osoby, które tak twierdzą prawdopodobnie są początkujące i jeszcze nie mają na swoim koncie wiele zagranych kuponów. Pamiętaj, że czasami nawet Barcelona czy Real Madryt tracą punkty z kompletnymi słabeuszami itp. Niespodzianki są wszędzie. Dzieje się tak w każdej lidze oraz każdej dyscyplinie. Z tego łatwo można natomiast wywnioskować, że każdy typ niesie za sobą jakieś ryzyko utraty gotówki. Od czego zależy wartość tego parametru uwzględniając zakłady bukmacherskie? Należy tutaj wziąć pod uwagę 3 różne wartości. To m.in. kursy.

Pamiętaj, że im wyższy kurs, tym prawdopodobieństwo Twojej przegranej jest też większe. Tym bardziej trzeba uważać grając na jednym kuponie kilka lub kilkanaście spotkań. Taka strategia jest kompletnie bez sensu. Rekomendujemy, aby grać maksymalnie 2 mecze na jednym kuponie, które dodatkowo będą bardzo starannie przeanalizowane. Co jeszcze składa się na ryzyko w zakładach bukmacherskich? To również prawdopodobieństwo uzyskania konkretnego zysku. Aby je obliczyć,  potrzebna jest nie tylko wiedza na temat danej drużyny lub rywala. Przydają się także umiejętności czysto matematyczne. Trzeba również uwzględnić odchylenie standardowe.

Bonus 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny “BETONLINE”

Co zrobić, by ryzyko było relatywnie niskie?

Zadaniem każdego gracza, który docelowo ma zamiar wygrywać spore pieniądze w zakładach bukmacherskich jest to, aby ryzyko było relatywnie niewielkie… Co zrobić, aby tak się właśnie stało? Na pewno ważne jest, aby dokładnie ocenić szanse na wystąpienie konkretnego typu. Tutaj jest niezbędna duża wiedza na temat danej dyscypliny. Dlatego zawsze radzimy osobom początkującym, aby skupiały się na jednej albo maksymalnie dwóch sportach pod kątem obstawiania.

Niezbędna jest także rzetelna i bardzo precyzyjna analiza. Musi ona uwzględniać różne czynniki, które mają mniejszy lub większy wpływ na końcowy rezultat. Mniejsze ryzyko w zakładach bukmacherskich występuje wtedy, kiedy gracz ma odpowiednią strategię. Chodzi np. o to, aby tak oszacować system, kursy oraz stawki, żeby przy określonej skuteczności własnej wychodzić na plus.

5 / 5. Ocen: 5

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy