Zdwojone emocje gdy obstawimy zakład

Obstawianie zakładów bukmacherskich wiąże się to z dużymi wygranymi lub przegranymi, a także ze sportem i nie tylko. Znając się na sporcie i oglądając go wiemy ile to przysparza nam emocji. Dodatkowym zastrzykiem emocji jest obstawienie meczów u bukmachera i czekanie na werdykt czy takowy kupon będzie trafny czy też nie. Dlatego dzisiaj opowiemy wam skąd się biorą emocje z obstawiania zakładów bukmacherskich.

Zdwojone emocje gdy obstawimy zakład

Obstawianie zakładów nie wyrządzi szkód na naszej psychice?

Żeby być dobrym typerem, trzeba pamiętać o kilku istotnych detalach. Przede wszystkim powinniśmy mieć podstawową wiedzę na temat sportu. Nie należy brać się za typowanie dyscyplin, których nie rozumiemy lub nad których się nie znamy. Jedną z najprostszych dyscyplin o której można szybko zdobyć wiedzę jest piłka nożna, jednakże przed pierwszym zakładem, warto na początku dowiedzieć się, jak obstawiać mecze. Zwycięstwo mistrza świata ze średniakiem jest raczej oczywistością. Z czasem bierzemy się jednak za nieco trudniejsze kombinacje.

STS najlepszy bonus bez depozytu
STS najlepszy bonus bez depozytu

Mowa tutaj o typowaniu ile będzie żółtych kartek w danym meczu lub ilość rzutów karnych. Należy pamiętać, że przy porażkach jak i sukcesach należy zachować chłodną głowę. Też pamiętajmy, że typowanie to nic innego jak hazard i prowadzi to do silnego uzależnienia. Jeśli obstawimy już dany mecz nasze emocje nagle będą wzrastać wraz z nadchodzącym wydarzeniem. W końcu możemy dużo zyskać, ale też i stracić. Napięcie rośnie aż do rozstrzygnięcia wyniku. Przy tradycyjnym obstawianiu emocje już są na najwyższym poziomie, ale przy zakładach na żywo ten próg emocjonalny jest przebity, ponieważ obstawianie i przewidywanie wyników w trakcie transmitowanych rozgrywek naprawdę może wywołać burze emocjonalną.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najsilniejsze emocje podczas wygranych zakładach

Często w przypadku zwycięstwa okazuje się, że ten rodzaj uczucia był bardzo przyjemny i dlatego osoba ta chciałaby szybko przeżyć je po raz kolejny. Zjawisko to nazywa się hajem emocjonalnym. Jest to stan, do którego wytworzenia się nie potrzeba leków, alkoholu, czy narkotyków, ale sam wygląda podobnie jak po spożyciu wyżej wymienionych. Im bardziej ryzykowna gra, tym większa jest szansa, że będzie bardziej efektowny. Pojawia się bowiem wtedy dopamina. Jej duże pokłady wpływają na nasz ogólny humor. Po czasie także pojawi się adrenalina. Połączenie dopaminy z adrenaliną dodaje motywacji i ogólnie nas wzmacnia. Dobrą radą jest aby była przy nas osoba która jest też zaangażowana w typowanie i która będzie nas hamowała od zgubnych zapędów. Także warto z tą osobą skonsultować swoje typy aby mogła doradzić nam w jeszcze lepszym wytypowaniu naszych zakładów bukmacherskich.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

spot_img

Najlepsi bukmacherzy